שולחנות עץ מלא

שולחנות עץ עונים על הצורך שלנו לעצב מחדש את הסלון בבית ואת לובי המשרד. תמיד חלמתם לגור או לעבוד באווירה כפרית כמו באירופה? שולחנות עשויים עץ ישרתו אתכם בהתאם – ללא כל ספק. כדי להשיג את חומרי הגלם האיכותיים ביותר לשולחנות אלו, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם וירן תעשיות עץ.

שולחנות עץ: היבטים שונים

שולחנות עשויים עץ הם פריט עיצובי מומלץ לכל בית או עסק: כדי להנעים את זמנם של הדיירים, העובדים והאורחים – שולחנות אלו ישיגו מטרה זו ואף ישדרגו כל חלל בו הם נמצאים. בבואכם לבחור בשולחן עץ שיענה על הדרישות שלכם, מומלץ להתעמק מעט בהיבטים השונים של ריהוט מסוג זה:

  • פלטות עץ לשולחן – בין אם אתם בוחרים בעץ אורן, אלון, אגוז או בוק – פלטות עץ מלא משמשות לבנייתם של רהיטים שונים לבית או למשרד. כאשר מדובר בשולחנות, שימוש בפלטות עץ מלא יעניקו לפריטים אלו מראה מזמין ונעים. חשוב להדגיש כי ישנם הבדלים בין עץ מלא לבין מוצרי עץ מהונדסים בעת בניית השולחן. במילים אחרות, מוצרי עץ כדוגמת MDF ואחרים אמנם נחשבים זולים וחזקים למדי אך הם אינם עמידים בפני נזקים שונים כמו רטיבות. שימוש בעץ מלא, לעומת זאת, יבטיח לכם הרבה מעבר לאסתטיקה מרשימה – קל לתחזק שולחן עץ מלא והוא גם נחשב לעמיד.
  • רגליים לשולחן – אחד האלמנטים החשובים בשולחן עץ מתייחס לרגלי השולחן: אמנם רבים מאתנו נוטים לבחור ברגלי שולחן בעלות מראה סטנדרטי למדי, ניתן לעצב גם היבט זה של השולחן – ובדרכים רבות ומגוונות. בין אם אתם פונים לנגרים מקצועיים או שמא אתם בוחרים לעצב אלמנט זה בעצמכם – מומלץ לבצע זאת היטב ובאופן ייחודי ויוצא דופן.

 

ליהנות מריהוט איכותי

בין אם אתם בונים אותם בעצמכם או שמא אתם מתכננים לרכוש אותם בנגריה, על שולחנות עץ לעמוד בסטנדרט איכות גבוה. בהתאם לכך, בבואכם לחפש אחר חומרי גלם איכותיים, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם וירן תעשיות עץ – אנו נציג בפניכם את הקטלוג המרשים שקיים ברשותנו.

קידום אתרים איכותי בגוגל בניית אתרים הצהרת נגישות
Mail
Call