לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

שולחן עץ מלא

על מנת ליצור את תנאי העבודה הטובים ביותר בכל עת – גם בבית וגם במשרד, חשוב מאוד להשקיע את הזמן והמאמצים הדרושים ביצירת שולחן עץ מלא. למה דווקא שולחן כזה? חברת וירן תעשיות בע"מ עשויה לספק את התשובה המקיפה ביותר: מדובר בספק שולחנות ומדרגות העשויים מעץ מלא, ולאורך השנים המקצוענים של החברה צפו מקרוב כיצד שולחנות עץ מלא מעניקים תחושה הרבה יותר נעימה למשרדים, מטבחים, חדרי עבודה ועוד. על מנת לנצל את מלוא האפשרויות של שולחנות העשויים מעץ מלא, יש לפנות לחברות המתחייבות לשימוש בחומרים החדשניים והמתקדמים ביותר, לצד ליווי צמוד לכל אורך הדרך, מה שיבטיח איכות בלתי מתפשרת.

השימושים השונים של שולחן עץ מלא

על מנת ליצור את השולחן המושלם, חשוב להבין את השימושים הקיימים לסוג זה של ריהוט והדרך שבה ניתן להבטיח שהתפקיד הספציפי שאתם מייעדים לו יבוצע על הצד הטוב ביותר. כך, השימושים השונים האפשריים למטרה זו הינם:

  • שולחן משרדי – שולחן נוח ומרשים שסביבו ניתן גם לעשות ישיבות בהרכב מצומצם, הדרך המושלמת להשרות תחושת חשיבות.
  • שולחן אוכל בבית – הסביבה המושלמת לארוחה נעימה. בחירה ברגליים המתאימות לשולחן אוכל יבטיחו נוחות בעת ההתיישבות והקימה מהשולחן עבור כל המשפחה.
  • שטח עבודה במטבח (בוצ'ר) – הפורמט המודרני של עבודה במטבח, באמצעות "אי" המכוסה במשטח עץ יוקרתי המאפשר עבודה נוחה.
  • ריהוט גן – שולחן מעולה לארח סביבו מחוץ לבית, דורש עמידות בפני תנאי מזג האוויר.

דקויות עיצוביות של השולחן

בתחום עיצוב שולחנות עץ מלא ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי משטחים, גדלים שניתנים להתאמה אישית וכן פורמטים שונים של רגליים לשולחנות – לדוגמא X הדומה לשולחנות פיקניקים, רגל HV וכן רגל SQ המעניקות יציבות מרבית. בנוסף, ניתן לבחור את חומר הגמר של כל שולחן מתוך מגוון סוגי העצים, החל מלמי אורן פיני ועד לאגוז אפריקאי הבעל מראה ייחודי ביותר. קבוצת מומחים בבניית שולחנות בהתאמה אישית יסייעו לכם לבחור את סוג חומרי הגלם שהכי מתאימים לכם בהתאם לדרישות: מספר סועדים, עובי המשטח הדרוש (בהתאם לצורך) ועוד.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

תעשיות עץ ויצמן

חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
קרא עוד

שאלות ותשובות

אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט