לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

שולחן עץ לסלון

שולחן מהווה את אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל סביבה, בין אם מדובר בדירה, משרד, או אפילו חצר פרטית. על מנת לשוות למקום מראה מרשים ביותר, ניתן להיאזר ברושם האינסופי שמשאיר שולחן עץ איכותי שנבנה על ידי חברת וירן תעשיות בע"מ המתמחה בגיבוש אינספור סוגי שולחנות בצבעים שונים, בעיצובים מגוונים, והכל על פי בחירתכם האישי. בין היתרונות הרבים של שולחנות העץ של חברת וירן תעשיות בע"מ: עמידות רבה, מראה מרשים, תוחלת חיים ארוכה והיכולת להאיר כל חדר בחומו הייחודי של עץ איכותי, שום שולחן המעוצב בחומרים אחרים לא יכול להתחרות במאפיינים ייחודיים אלה.

כיצד בונים שולחן עץ באופן איכותי?

על מנת לבנות שולחן מעץ באופן היעיל והאיכותי ביותר, צריך להבין כיצד עשו זאת בעבר ולמעשה לשחזר את תהליך העבודה. העובדה שכיום רוב השולחנות נעשים באמצעות אותו התרשים שאינו מביא ליציבות ועמידות מיטבית מביאה לכך שיש צורך לחזור אחורנית בזמן, וזו הדרך לעשות זאת:

  • לבחור משטח אחיד לשולחן – המשטח של השולחן משרת את כל הצרכים העיקריים של השולחן לכשעצמו, ועל מנת להביא לתוצאה הרצויה, דרוש חלק עץ חלק, אחיד ואיכותי ביותר.
  • בניית רגליים במודל מחוזק – ארבע רגליים בארבע פינות זו לא הדרך הטובה ביותר לעשות רגליים, כך שעל מנת להשיג את המטרה הטובה ביותר, יש להגיש מספר אפשרויות עיצוב נוספות.
  • הקפדה על חיבור יציב בין השניים – על מנת ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר בעת בניית השולחן העשוי עץ, חשוב שהרגליים והמשטח יהיו מחוברים באופן היעיל והאיכותי ביותר, משום שבמידה רבה מדובר ב"עקב אכילס" של כל שולחן.

מאפיינים נוספים של ספקי שולחן איכותיים

חשוב מאוד להבין שיצירת שולחן ברמה גבוהה זה כלל לא פשוט – יתר על כן, על מנת לעשות זאת בצורה באמת מקצועית ואיכותית, יש לגשת לעניין כאל יצירת אמנות לכל דבר. כך, עיצוב המשטח דורש השקעה משמעותית – אחת המשימות החיוניות ביותר זה למצוא את חומר הגלם האיכותי ביותר עבור ביצוע כל העבודה בדבר עיצוב השולחן. חשוב מאוד ליצור גם סוגי כיסוי מיוחדים שישמרו על השולחן מפני שריטות, חבטות ואזורים מעוקמים.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

תעשיות עץ ויצמן

חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
קרא עוד

שאלות ותשובות

אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט