לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

רגליים לשולחן מעץ

קשה לתאר מצב שבו הזמנה של שולחן אחד נעשית במספר שלבים, אך מדובר במצב נפוץ יותר ממה שנראה במבט ראשון. כך, ניתן להזמין רגליים לשולחן מעץ מחברות חדשניות ומתקדמות כגון וירן תעשיות בע"מ. יתר על כן, אין שום צורך מחייב להזמין את המשטח מאותה החברה, משום שעבור מומחים מתקדמים בתחום עבודה עם עץ מלא גם הרגליים מהוות עבודה מעמיקה ואפילו יצירת אמנות בפני עצמה. בנוסף, בגלל שגם המשטח עצמו מהווה חלק משמעותי מהשולחן, השילוב בין שני המרכיבים החשובים ביותר של השולחן נעשה בקלות וללא מאמצים מיותרים, בגלל שמדובר בהליך מקובל בתחום עיצוב וייצור רהיטי עץ מלא בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

כיצד מעצבים רגליים לשולחן מעץ?

על מנת ליצור את פתרונות הריהוט המותאמים אישית על בסיס עץ מלא, יש לקחת בחשבון מספר מאפיינים חשובים של המוצר. למרות שניתן להחליט על כל אחד מהם בנפרד, עדיף להגיע לרעיון כללי מאוחד לגבי כיצד ייראה ויתפקד השולחן בסופו של דבר:

  • מספר הנפשות שיישבו סביב השולחן – משפיע על הגודל וגם על הפרופורציות.
  • המודל שמוצא חן בעיניכם – הגימור המיוחד שמאפשר ליצור את ה"אופי" של השולחן: הזווית של השוליים, הדפוס שעל גבי השולחן וכו'.
  • עובי המשטח – עובי השולחן יוצר תחושה שונה, ואפילו הצליל של הכלים המונחים עליו שונה בכל עובי
  • עובי של רגלי השולחן – מלבד ההיבט האסתטי, חשוב מאוד שעובי הרגלים והמשטח יתאימו זה לזה על מנת לקבל יציבות מספקת.

כיצד משלבים את הרגליים עם המשטח?

על מנת ליצור את השולחן המושלם למטרות השונות, חשוב מאוד ליצור את התנאים האופטימליים לחיבור. הדבר כולל בחירה של צורת רגליים לשולחן מעץ שיתאימו לעובי ולצורה של המשטח העליון, מדובר בחישובים הנדסיים פשוטים שחברת המומחים העוסקת בפיתוח רהיטים אלה תספק לכם בקלות וללא כל קושי. בין סוגי הרגליים ניתן למצוא את ה-SQ וה-HV, וכן רגל ה-X הקלאסית. הצורות האלה מתאימות לשימושים שונים, מציעות אפשרויות שימוש שונות, הכוללות אפשרות הזזה בקלות, אפשרות להישען ללא חשש להפיל את השולחן (יציבות מרבית) ומאפיינים נוספים שהופכים כל מוצר לאיכותי במיוחד.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

שולחנות עץ מלא

שולחנות עץ עונים על הצורך שלנו לעצב מחדש את הסלון בבית ואת לובי המשרד. תמיד חלמתם לגור או לעבוד באווירה כפרית כמו באירופה? שולחנות עשויים...
קרא עוד

רגליים לשולחן מעץ מלא

רגליים לשולחן מעץ הינם היבט שיש להפנות אליו תשומת לב מרבית: לצד בחירת העץ והגוון שיעניקו לשולחן את הטון הרצוי, חשוב להתייחס גם לרגליי השולחן....
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט