לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

רגליים לשולחן מעץ מלא

רגליים לשולחן מעץ הינם היבט שיש להפנות אליו תשומת לב מרבית: לצד בחירת העץ והגוון שיעניקו לשולחן את הטון הרצוי, חשוב להתייחס גם לרגליי השולחן. מחפשים אחר דרכים נוספות לעצב את השולחן? הצוות של וירן תעשיות עץ ילווה אתכם לאורכו של תהליך זה – והרבה מעבר.

תהליך בחירת רגליים לשולחן מעץ

אין ספק שחומר הגלם בו נעצב את שולחן העבודה שלנו הוא חשוב ביותר – שכן הוא משפיע על עמידות המוצר. במהלך שלב קריטי זה, חשוב שתשאלו את עצמכם איזה רושם תרצו לייצר? האם אתם עובדים במשרד עורכי דין או שמא במקום עבודה אחר הדורש לייצר רושם מכובד ורציני? האם אתם בעלי בית קפה שכונתי וצעיר? אולי אתם מחפשים אחר שולחן עץ נוח לחדרו של הילד הקטן? בהתאם לאופי החלל, כך תוכלו לבחור את סוג העץ הרלוונטי עבורכם: בין אם מדובר בעץ אורן, אגוז או מהגוני – גוון העץ ישפיע, ללא ספק, על האסתטיקה הכללית של חלל החדר.
פרט חשוב נוסף בתהליך עיצובו של שולחן עץ מתייחס לרגלי השולחן. רבים נוטים לוותר על היבט זה ולהתרכז בפרמטרים עיצוביים אחרים לצורך בנייתו של השולחן. עם זאת, מדובר בדגש שישפיע על עיצוב השולחן לא פחות – ואולי אף יותר – מהיבטים אחרים כמו סוג העץ. בטרם תתקבעו על סגנון עיצובי אחד, חשוב להתוודע לדגמים השונים של רגלי עץ לשולחן, אותם ניתן לראות בקטגוריית רגלי שולחן:

  • דגם פסי.
  • דגם פאי.
  • דגם X.
  • דגם SQ.
  • דגם HV.
  • דגם H.

במקביל לתהליך בחירת הרגליים לשולחן, חשוב לבחור את עובי הרגליים – בין אם מדובר ב-75 מ"מ או שמא 100 מ"מ.

לעצב את הרהיט האיכותי ביותר

בחירת שולחן עץ – בין אם למשרד או לבית שלכם, הינה תהליך לא פשוט שכן היא כוללת מספר רב של פרטים – קטנים כגדולים. כדי להגיע אל ההחלטה הנכונה עבורכם, אתם מומלצים להסתייע בשירותיה של החברה וירן תעשיות עץ: חברה זו נוסדה בשנת 1948 ומחזיקה בניסיון רב בייבוא פריטי עץ עמידים וידידותיים לסביבה.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

שולחנות עץ מלא

שולחנות עץ עונים על הצורך שלנו לעצב מחדש את הסלון בבית ואת לובי המשרד. תמיד חלמתם לגור או לעבוד באווירה כפרית כמו באירופה? שולחנות עשויים...
קרא עוד

פלטת עץ לשולחן

פלטות עץ לשולחן יעניקו לכל חדר עבודה או פטיו של בית קפה מראה כפרי ומשפחתי. בין אם הכוונה לפלטה עשויה אגוז אפריקאי, או שמא מדובר...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט