לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

פלטת עץ לשולחן

פלטות עץ לשולחן יעניקו לכל חדר עבודה או פטיו של בית קפה מראה כפרי ומשפחתי. בין אם הכוונה לפלטה עשויה אגוז אפריקאי, או שמא מדובר בפלטת עץ אלון, בבואכם לעצב את החלל הרלוונטי – חשוב להקפיד על חומרי גלם איכותיים כמו גם על מידות מתאימות כך שניתן יהיה למקם את השולחן בנוחיות. זקוקים לשולחן חדש? וירן תעשיות עץ יסייעו לכם בבחירת שולחן העץ האיכותי והעמיד ביותר.

כיצד לבחור פלטת עץ לשולחן?

מקימים בית קפה ומעוניינים ליצור קונספט כפרי? הילדים גדלים והם זקוקים לשולחן עבודה חדש? בין אם הם מיועדים לעסקים או לבית – שולחנות עץ יוסיפו את הסטייל הנכסף, כמו גם יחזיקו מעמד לטווח ארוך – ללא צל של ספק. בבואכם לבחור את פלטת העץ לשולחן, ישנם מספר היבטים שחשוב לקחת בחשבון. אחד מהם מתייחס לסוג העץ. נסקור בקצרה את סוגי העץ השוני:

  • אורן – סוג עץ זה מתחלק למספר תת קטגוריות, כמו למשל האורן הפיני – המוכר גם בתור רדווד. סוג עץ זה הינו נפוץ למדי לצורך בניית שולחנות, מדפים ורהיטים אחרים.
  • בוק – סוג עץ נחשב לעמיד משום שהוא חזק ודחוס. בהתאם לכך, ניתן להסתייע בו לא רק בבניית ריהוט פנים אלא גם לשם ריהוט חוץ – שכן הוא יעמוד בגבורה בתנאי מזג אוויר שונים.

בין אם אתם בוחרים בפלטת אורן, אלון, בוק או אגוז – חשוב לקחת בחשבון כי עצים אלו מחזיקים בגווני צבע מעט שונים אחד מהשני. לכן, בעת בחירת פלטות העץ, חשוב להקדיש מחשבה רבה להיבט זה. בנוסף, יש לקחת בחשבון את החלל בו יוצב השולחן: מתכננים להציב את השולחן במרפסת? אולי תרצו להציב אותו בחדר הילדים? או שמא הוא מיועד לחדר עבודה? פרמטרים אלו ואחרים משפיעים באופן משמעותי על מידותיו של השולחן.

לרכוש שולחן עץ איכותי

כאשר מדובר בעיצוב הבית או המשרד – כל אחד מאתנו מחזיק בטעם אישי מובחן. כאשר מדובר בשימוש בפלטות עץ לשולחנות העבודה או המטבח, עיצוב זה יסייע לכם להשיג מראה כפרי ונינוח – כך שכל אורח ישמח להישאר ולבלות אתכם. אם גם אתם מתעניינים בפלטת עץ לשולחן, מומלץ ליצור קשר עם וירן תעשיות עץ.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

שולחנות עץ מלא

שולחנות עץ עונים על הצורך שלנו לעצב מחדש את הסלון בבית ואת לובי המשרד. תמיד חלמתם לגור או לעבוד באווירה כפרית כמו באירופה? שולחנות עשויים...
קרא עוד

רגליים לשולחן מעץ מלא

רגליים לשולחן מעץ הינם היבט שיש להפנות אליו תשומת לב מרבית: לצד בחירת העץ והגוון שיעניקו לשולחן את הטון הרצוי, חשוב להתייחס גם לרגליי השולחן....
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט