לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

פלטת עץ לשולחן אוכל

שולחנות הפכו לאחרונה לאחד הגורמים המרכזיים בכל חדר, בגלל שכולנו זקוקים למקום גם לשבת בו למטרת אוכל, גם על מנת לעבוד עליו וגם על מנת לארח. כיום, באמצעות רכישת פלטת עץ לשולחן באיכות הגבוהה והבלתי מתפשרת של חברת וירן תעשיות בע"מ – ניתן להשיג יתרונות אינסופיים הבאים לידי ביטוי בכך שמספיק למקם את הפלטה על מקום מספיק יציב ויש לכם פריט ריהוט יוקרתי ומרשים. בעולם של היום שבו קשה ליצור מראה ייחודי, התוצרת הייחודית של וירן תעשיות בע"מ מאפשרת להביא את החום האמיתי של עץ מלא לכל חדר, לכל בית ולכל בית עסק בישראל – בין אם בוחרים להוסיף לפלטה זו רגלים או לא.

כל מה שצריך לדעת על בניית פלטת עץ לשולחן

פלטת העץ לשולחן מהווה את החלק הבסיסי והחשוב ביותר של השולחן עצמו, וזו הסיבה לכך שמוקדשת לה תשומת לב כה רבה ולכך שהיא מתפקדת בתור פריט דומיננטי בפני עצמו ולא רק כחלק מהשולחן. היחס הזה פותח אפשרויות ומגוונות ביותר:

  • הפיכת שולחן בעתיד (למשל – כאשר עוד לא הוחלט באיזו סוג רגלים להשתמש)
  • שילוב הפלטה בריהוט מותאם אישית אחר (שולחן עבודה בסטודיו אמנות, בניית דלפקים לבתי עסק, בסיס לספסל מיוחד ועוד)
  • בסיס למדרגות עץ או רצפה מרוצפת עץ – באמצעות שיטת הבוצ'ר בלוק המאפשרת ליצור משטח עמיד במיוחד מאפשרת להשתמש בפלטת עץ לשימושים נוספים ומפתיעים.

מה עושים עם הפלטה אחר כך?

כאמור, באמצעות רכישת פלטות עץ לשולחן העשויות באופן התקין והעמיד ביותר ניתן להשיג את התוצאות המרשימות ביותר ולאפשר למשתמשים לנצל את העץ למטרות מיוחדות ויוצאות דופן. מדובר באפשרות נדירה ליצור מראה מיוחד במינו בכל שטח פרטי או עסקי, ואנשים רבים שמחים לנצל זאת במידה הרבה ביותר. השימושים האפשריים מתפרסים על כל תחומי החיים – החל מבניית חדר ילדים מיוחד, שולחן משפחתי, משטח עבודה במטבח במקום השיש המסורתי או מרפסת מיוחדת ועמידה במיוחד, או פשוט שולחן המבוסס אך ורק על הפלטה ורגליות מתקפלות – בחירה בהליך בנייה שכזה מעניקה הרבה יותר חופש פעולה וזה קורץ לאנשים רבים כיום.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

תעשיות עץ ויצמן

חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
קרא עוד

שאלות ותשובות

אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט