פלטות עץ

פלטות עץ מיועדות לעבודות נגרות ולבניין. מעוניינים בשולחן חדש לשתות בו כוס קפה? מעוניינים להקים משטח עבודה במרכז המטבח – עליו תחתכו בשר משובח? בין אם תבחרו בעץ מלא או שמא בפלטת עץ עשוי לבידים – אין ספק שהתוצאה הסופית תשרת אתכם נאמנה. אצל וירן תעשיות עץ תוכלו למצוא את משטחי העץ האיכותיים ביותר; משטחים שירכיבו פריטים משובחים לבית ולמשרד.

סוגים שונים של פלטות עץ

מחפשים אחר שולחן עבודה חדש? זקוקים לקירוי עבור קירות העץ בביתכם? בין אם מדובר בפתרונות עבור מצבים אלו או אחרים, פלטות עץ יסייעו לכם על הצד הטוב ביותר. בבואכם לחפש אחר פלטות עץ, חשוב, ראשית, להתוודע לסוגי פלטות העץ השונים:

  • פלטות MDF פלטות אלו, או בשמן המלא: Medium Density Fibreboard, הן לוחות סיביים העשויים מתערובת של סיבים דקים. לאורך תהליך יצירת פלטות אלו, נהוג לערבב את תערובות הסיבים תוך כבישתם בלחץ ובטמפרטורה גבוהים. התוצאה הסופית המתקבלת משיגה רמת דחיסות הגבוהה בהרבה מזו של דיקט. פלטות ה-MDF מיועדות, בדרך כלל, לבנייתם רהיטים לצד ציפוי קירות.
  • פלטות OSB לוחות אלו עשויות שבבי עץ. כלומר, את שבבי העץ האלו סופגים בשרף, כאשר הם מונחים בכיוונים מנוגדים. לאחר מכן, מדביקים שבבים אלו אחד לשני תוך שימוש בחום. הלוח אותו אנו מקבלים בסיומו של תהליך זה הינו פלטת עץ מתועשת וחזקה. בפלטות עץ מסוג זה ניתן להשתמש במצבים שונים כדוגמת בניית מחיצות, לצד קירוי פנימי – לרוב, כאשר מדובר במבנים עשויים עץ.
  • פלטות מעץ מלא – פלטות אלו, הכוללות מגוון רחב של משטחים כמו למשל בוצ'ר בלוק, פלטה לשולחן ועוד, עשויות מפסים של עץ גושני המחוברים אחד אל השני. בשל כך, פלטות אלו ידועות כחזקות ועמידות. השימוש הנפוץ בפלטות עץ אלו מיועד, בין היתר, לבניית אי עבודה במטבח ואף מדפים.

 

לייבא את המוצרים האיכותיים ביותר

רבים מאתנו מחפשים אחר פתרונות יעילים ועמידים לשולחנות העבודה או לקירות הבית והמשרד. בהתאם, וירן תעשיות עץ ישמח לייעץ לכם על סוגי פלטות העץ השונות ואף לייבא עבורכם את חומרי הגלם האיכותיים ביותר – ובמהירות.

קידום אתרים איכותי בגוגל בניית אתרים הצהרת נגישות
Mail
Call