פלטות עץ לשולחן

שולחנות עץ זה אחד מפרטי הריהוט הפופולריים ביותר כיום, זאת מהסיבה הפשוטה שלסטייל אין גיל ואין תאריך תפוגה. כך, פלטות עץ לשולחן מבית היוצר של חברת וירן תעשיות בע"מ מבטיחות לעשות את העבודה הטובה ביותר בגיבוש הקונספט המתאים לשולחן שלכם, מציאת חומרי גלם איכותיים ביותר ויצירת משטח עבודה פרקטי ביותר עבור כל שימוש אפשרי וחיוני. עקרונות העבודה של החברה כוללים הקפדה על שביעות הרצון של הלקוח מא' ועד ת', החל מבחירת המרכיבים הבסיסיים ועד לגורמים הקטנים ביותר בחשיבותם. באמצעות שילוב בין חומרי גלם איכותיים, עבודה מקצועית וגימור מושלם – ניתן להשיג את פתרונות העץ הטובים ביותר מהקיימים כיום בשוק בישראל.

מה הן פלטות עץ לשולחן?

כאשר אנו מדברים על רכישת פלטות נפרדות עשויות עץ, הכוונה היא למעשה לחלק העליון והעיקרי של כל שולחן, או במילים אחרות – השולחן מינוס הרגליים שלו. ועבור רבים מדובר בחלק היחיד לו הם זקוקים, משום שהם מעוניינים לשלב את הפלטה בעיצוב הקיים. לדוגמא:

  • משטח עבודה במטבח (חלופה לשיש רגיל)
  • תוספת לשולחן קיים, ליצירת מראה מרשים יותר
  • משטח המשמש כחלק מריהוט אחר, כגון אדן חלון, דלפק וכו'.
  • שימוש בפלטה לחיפוי חלק מהקיר בבית

תוספות למקומות כמו צימרים או אולפני הקלטות – הפלטה עשויה להיות אפילו חלק אקסטרה להחלפת לוחות עץ הקירות או הרצפה, או בתור תוספת דקורטיבית

מדוע כדאי לרכוש פלטות בנפרד?

פלטות עץ לשולחן מהוות למעשה את החלק החשוב ביותר בשולחן עצמו, ניתן לבחור אותן על בסיס סוגי עץ שונים. יתר על כן, ניתן לשלב את העיצוב של הפלטות עם רגלי עץ העשויות מחומר שונה לגמרי. במילים אחרות, הרכישה של הפלטה רק מאפשרת לכם לנצל יותר ויותר אפשרויות והזדמנויות בעולם הריהוט המותאם אישית, בין אם אתם רוכשים רגליים או לא, ובין אם אתם עושים זאת באותה חברה או לא. הפלטה מביאה ערך רב לכשעצמה, בזכות המאפיינים הייחודים של עץ האיכותי שהושקעו בו מלוא המאמצים והבחירה המדוקדקת בחומר הגלם האיכותי ביותר לצד העיבוד המעולה שהפך את הפיסה הזאת ליצירת אמנות לכל דבר.

קידום אתרים איכותי בגוגל בניית אתרים הצהרת נגישות
Mail
Call