לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

פלטות עץ במחיר משתלם

עץ טבעי ואיכותי מהווה את הבסיס לאינספור פריטי ריהוט בבית, בבית העסק, במשרד, בצימר ועוד ועוד. באמצעות משטחי פלטות עץ איכותיים הנעשים על ידי חברת וירן תעשיות בע"מ ניתן להשיג את היתרונות המובהקים והנהדרים ביותר של שימוש בעץ מלא למטרות שונות ומגוונות, כולל בניית דלפקים או רהיטים שונים בעלי התאמה אישית לצרכים שונים. היכולת ליצור פלטות בכל גודל, תוך הבטחה לתחושה חלקה ומפנקת לאורך שנים ארוכות, החברה מספקת מענה מלא לאנשים פרטיים, בתי עסקים שונים וחברות גדולות. המגוון הרחב של סוגי העץ מאפשר לבחור גם את המראה הרצוי וגם את העמידות החיונית על מנת שהשטח יתפקד בצורה הרצויה.

השימושים האפשריים של פלטות עץ בנסיבות שונות

הפלטות מאפשרות להיות בסיס או עזר לכל סוגי הרהיטים, אך יש מספר שימושים שמאפשרים לנצל את המאפיינים האסתטיים והפרקטיים של פלטות העץ בצורה המושלמת:

  • משטח עבודה במטבח – הפלטה יכולה להיות ממוקמת על אי במטבח, או במקום השיש המסורתי.
  • דלפקים – כל בית עסק המקבל קהל במידה זו או אחרת יכול להרוויח באופן משמעותי ביותר מהפלטות שמעניקות לדלפק תחושה חמה יותר, או בו-זמנית גם יוקרתית במיוחד.
  • ברים – מקומות בילוי שונים שמתבססים על התחושה של הלקוחות תמיד ירוויחו משימוש במשטחי עץ שלא יתנו ללקוח לעזוב יותר מדי מהר, פשוט כי המגע כה נעים, והכוסות המשתקפות בו באופן מעומעם נראות הרבה יותר מזמינות.
  • ריהוט מותאם אישית – למשל, כורסאות עם משענות רחבות ונעימות במיוחד העשויות עץ מלא איכותי.

עבודות משלימות שיוסיפו הוד והדר לכל חלל

הפלטות יכולות להיות בסיס מעולה לכל ריהוט כמעט. מדובר בשילוב של המאפיינים הייחודים של העץ והיכולות העיצוביות של האדם האחראי על הפרויקט. במילים אחרות – עם הפלטות האיכותיות, השמיים הם הגבול. בזכות המבחר הרחב של העצים שניתן לראות באינטרנט או בקטלוגים, ניתן להשיג כל מראה שתרצו, החל מתחושת "אי בודד" עם עץ אגוז אפריקאי, ועד למראה העץ המלא הקלאסי של בוצ'ר אלון. באמצעות גימורים מותאמים ושילוב של אלמנטים מחומרים נוספים ואפשרויות עיצוביות נוספות ניתן להפיק את המרב מכל רהיט שכזה.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

תעשיות עץ ויצמן

חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
קרא עוד

שאלות ותשובות

אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט