לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

  תכנון ועיצוב מדרגות עץ

  בין אם מדובר במדרגות המחברות בין מפלס אחד לשני בוילה יוקרתית או שמא מדובר בגרם מדרגות המחבר בין מספר קומות במבנה, גרם מדרגות הינו חלק בלתי נפרד מבתים רבים. התקנת מדרגות עץ ישדרגו חלל זה ויעניקו לו טאץ' עיצובי, נעים וביתי. מחפשים אחר פתרונות חדשים ופרקטיים למדרגות שבבית שלכם? הצוות המקצועי של וירן תעשיות עץ ישמח לסייע בהתקנה זו.

  היתרונות של מדרגות עץ

  בוצ'ר הוא, למעשה, שיטת חיבור בין מספק קורות או פיסות עץ, שלאחר חיבורן הן יוצרות משטח עבודה. במושג עצמו, ה"בוצ'ר", מגיע מהמאה ה-19 במהלכה נהגו קצבים להסתייע במשטחי עבודה מסיביים שעמדו בפעולות החיתוך השונות. עם זאת, לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות כי מושג זה התרחב הרבה מעבר לעולם המטבח; עולם הכולל, כיום, גם מדרגות.

  בין אם מדובר במדרגות המחברות בין מפלס אחד למשנהו בתוך הווילה שלכם או שמא מדובר בחדר מדרגות בבניין – מדרגות עץ הן פתרון משובח ואסתטי. עם זאת, מדרגות אלו מחזיקות ביתרונות רבים – הרבה מעבר למראה הנעים והמזמין שהן מעניקות. במילים אחרות, בשל העובדה שעץ הינו חומר גלם מחוספס מעט – הוא מונע אפשרות החלקה. מעבר לכך, ניתן לחפות מדרגות רבות עשויות בטון או פלדה – ובכך לשדרג את איכותן של מדרגות אלו. את החיבור בפועל, בין העץ לפלדה, ניתן לבצע באופן סמוי לעין וללא צורך בברגים.

  כדי לשמר על טיב מדרגות העץ ועל המראה שלהן, חשוב לבצע תחזוקה קבועה. עם זאת, אין זה אומר שעבודות התחזוקה הן מורכבות, להיפך. עבודות אלו כוללות, בין היתר, את ניקוי המדרגות ואת שיופן.

  לבחור את חומרי הגלם האיכותיים

  לצד עיצוב החלל הפנימי של הבית והמשרד, תכנון ראוי של המדרגות הוא חשוב לא פחות. בחירה במדרגות עץ, בהתאם לכך, משלבות היטב בין פרקטיות לבין מראה אסתטי. בבואכם לבחור את חומרי הגלם, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר העצים המשובחים אשר וירן תעשיות עץ מחזיקים.

  יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

  לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

   עוד בנושא

   תעשיות עץ ויצמן

   חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
   קרא עוד

   שאלות ותשובות

   אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
   קרא עוד
   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט