לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

  המטבח המודרני

  המטבח המודרני מציב אתגרים רבים בקרב המשפחה העכשווית, ולא פלא שהמבנה הבסיסי שלו משתנה לבלי היכר. חברת וירן תעשיות בע"מ מאפשרת ליצור את משטחי העבודה האולטימטיביים שהופכים את המטבח של היום לקלאסי וחדשני בו-זמנית – בוצ'ר, המהווה את המקבילה לשולחן הקצבים בתקופות מוקדמות יותר. באמצעות הדבקת שורות קטנות של אצבעות עץ FJ, אפשר ליהנות מעבודה נוחה במיוחד על גבי שולחן זה המהווה את משטח העבודה המושלם. במסגרת העבודה של וירן תעשיות בע"מ, העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר – תמיד, כך שתוכלו להיות בטוחים שתקבלו את התוצאה האיכותית והמרשימה ביותר.

  מהו בוצ'ר ומהי תרומתו למטבח?

  כאמור, הגיבוש של הקונספט של הבוצ'ר מתבסס על העבודה של קצבים. הצורך שלהם היה מאוד ספציפי – עמידות, עמידות ושוב פעם עמידות. על מנת לא להחליף את שטח העבודה מדי מספר חודשים, נדרש להם שולחן עמיד של ייווצרו בו סדקים, קטנים או גדולים, וניתן יהיה לעבוד עליו לאורך שנים ארוכות ללא מנוחה ומבלי להפסיק להניף את הסכין. לפיכך, המאפיינים של שולחן שכזה הם:

  • רוחב האלמנטים.
  • סידור צפוף מאוד של כל המרכיבים.
  • עיבוד חיצוני מתאים.
  • מספר לוחות גדול.

  בהנחה שכל המרכיבים הללו נוכחים במשטח העבודה, ניתן לקבל את התוצאות הדרושות, שזה שולחן עבה במיוחד המעניק את האפשרות ליהנות מכל היתרונות האפשריים של עבודה בסביבה שכזו – העשויה מעץ מלא ואיכותי ומחוזק.

  יוצרים מטבח חדשני

  כיום הפופולריות של בוצ'רים במטבח עולה באופן משמעותי, כך שניתן ליהנות מהאפשרות ליצור את תנאי העבודה האופטימליים, זאת בזכות העבודה המקצועית והיעילה של כל המעורבים בעשייה. יחד עם זאת, דרוש גם שימוש עדין ומתאים על ידי בני הבית. לדוגמא, למרות שמדובר במשטח עבודה מומלץ שלא לחתוך חומרים ישירות על העץ, זאת על מנת לשמור על שלמותו ומראה אחיד. כמו כן, גם משטחים עבים ביותר דורשים בדיקה ותחזוקה מדי פעם, על מנת לוודא שלא מצטברת רטיבות בנקודות ספציפיות ושהגימור והציפוי של המשטח לא נפגם בשום צורה. באמצעות ניצול האפשרויות האלה ניתן ליהנות ממקום מושלם לעבוד בו על משימות שונות.

  יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

  לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

   עוד בנושא

   תעשיות עץ ויצמן

   חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
   קרא עוד

   שאלות ותשובות

   אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
   קרא עוד
   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט