לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

בוצ'ר עץ

לעץ מלא טבעי יש אינספור אפשרויות שימוש וניצול יעילות ואיכותיות במיוחד. חברת וירן תעשיות בע"מ מספקת את הדוגמאות המובהקות, הבולטות והמיוחדות ביותר להתאמה האישית שניתן לעשות עבור כל עבודה בתחום העץ – כולל בוצ'ר עץ ברמה הגבוהה ביותר, המאפשר עמידות משמעותית לאורך שנים ארוכות. החברה מספקת התאמה מושלמת של כל היבטי העבודה, החל מגודל ועובי המשטח ועד לגימור שלו שמותאם באופן ספציפי למשימה העומדת אל מול עיני הלקוח. העבודה שנעשית ברמת הסנטימטר, הבחירה בחומרים האיכותיים ביותר, כולל סוגי עץ נדירים יחסית בשוק הישראלי וכן האפשרות לשלב גם רגלי עץ איכותיות בתור תוספת לבוצ'ר – כל אלה הופכים את חברת וירן למובילה בתחום.

מהו בוצ'ר עץ ומקורו?

לאורך שנים ארוכות, הבוצ'ר היה שם קוד לשכבת עץ חזקה ואיתנה מאוד, עד כדי כך שקצב יכול היה לעבוד איתה שנים ארוכות מבלי לפגוע בשלמותה, חרף הנפות הסכין הגדולה הרבות שנעשות. על מנת להשיג אפקט זה, נבחרו מספר בלוקים של עצים שחוברו יחדיו על מנת ליצור את המשטח החזק ביותר. כיום, יש לכך מספר שימושים:

  • משטחי עבודה במטבחים – חלופה לשיש הרגיל
  • משטחי עבודה במסעדות – גם במקומות שבהם העבודה נעשית בקצב מאוד גבוה אפשר לנצל את היתרונות של בוצ'ר העץ.
  • בתור דלפקים – הדלפקים היפים, המאסיביים והמרשימים שמתקבלים באמצעות שימוש בבוצ'ר הם אחד מהפריטים המבוקשים כיום.

מה עושים לאחר סיום העבודה?

למרות שבלוק הבוצ'ר מעץ הוא חזק מאוד, הוא עדיין דורש תחזוקה שוטפת שנעשית באופן מקצועי ותקין, מדי יום ביומו. הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרות האולטימטיביות של הבוצ'ר, היא באמצעות הקפדה על שימוש תקין, הימנעות משפיכת מוצרי ניקוי כימיים ישירות על המשטח, העזרות בשירותי שימון במידת הצורך והקפדה על טמפרטורה תקינה באזור העץ (למשל – עדיף להימנע מהנחת סיר רותח ישירות על המשטח, אלא על חומר בידוד כלשהו) וכו'. כדאי מאוד לפנות לשירותי חברה מקצועית שתסייע לא רק בייצור המשטח, אלא גם בהדרכה לגבי השימוש בו וליווי צמוד לאורך הדרך. מדובר באביזר מרשים ויעיל מאוד לבית, אך גם הוא דורש יחס עדין ומתחשב בצדדיו החלשים.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

תעשיות עץ ויצמן

חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
קרא עוד

שאלות ותשובות

אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט