בוצ'ר מטבח

קניית דירה חדשה כוללת הרבה מעבר לסיוד הקירות והעברת הריהוט לתוכה, אלא גם עיצוב של החדרים השונים בנכס. בוצ'ר, למשל, הינו פתרון מומלץ לאלו מבינכם שמאסו בשדרוג המטבח עם שיש או בפינות אוכל שגרתיות. מחפשים אחר דרכים חדשות לעצב את חלל המגורים שלכם? צוות העובדים של וירן תעשיות עץ ישמח לסייע לכם בפתרון עיצובי ואיכותי.

 

סוגים שונים של בוצ'ר

בוצ'ר מורכב מפלטות עץ מלא המחוברות יחדיו ויוצרות מראה אסתטי ומיוחד – בין אם עבור המשרד או עבור הבית החדש שלכם. בחרתם בעץ מלא מאלון או שמא בוק? פלטות אלו ניתן לחתוך, לרוב, בעובי של 18 מ"מ – אך בהחלט ניתן להזמין אותם במידות אחרות, לצד תוספת תשלום. לצד אפשרויות החיתוך השונות, אחד היתרונות הרבים של הבוצ'ר הוא יכולתן של הפלטות לעבוד היטב עם סוגים שונים של צבע ושמן. בהתאם לכך, ואם ברצונכם להוסיף שכבת צבע שתתאים למטבחון או לחדר הקבלה – יש ביכולתכם לבצע זאת.

בטרם תתחילו במשימת התקנתו של הבוצ'ר במשרד או בדירתכם, מומלץ להבין עבור אילו סוגים של רהיטים וחדרים ניתן להסתייע בבוצ'ר:

  • בוצ'ר המיועד למטבח – במקור, קצבים נהגו להסתייע בבלוק זה לצורך חיתוך בשר – ומכאן מגיעה משמעות ביטוי זה. גם כיום אנשים רבים מסתייעים בקרש זה – אך נדרשת התאמה לחלל בו יותקן הבוצ'ר. מתעניינים באי עליו תחתכו את הבשר או את הסלט? מעוניינים ליצור מקומות ישיבה בפינת האוכל? ניתן יהיה לחתוך משטחי עץ אלו ואף לחדש אותם באמצעות פעולות ליטוש וגימור.
  • מדרגות העשויות עץ – בין אם מדובר בלובי הבניין או שמא במדרגות המחברות בין קומה אחת לשנייה בוילה שלכם – ניתן להסתייע בפלטות עץ גם לצורך עיצוב מדרגות אלו. אם גם אתם מתעניינים בעיצוב אזור זה באמצעות בוצ'ר, ניתן יהיה לבצע זאת באמצעות מגוון רחב של עצים שיהפכו כל גרם מדרגות לבלתי נשכח.

 

לעצב את הבית והמשרד

מחפשים דרכים חדשות לשדרג את הספרייה, המדרגות או את המטבח שלכם? בוצ'ר הוא, ללא כל צל של ספק, פתרון איכותי ויוקרתי. מחפשים אחר חומרי גלם איכותיים עבור הבוצ'ר? פנו למומחים: וירן תעשיות עץ.

קידום אתרים איכותי בגוגל בניית אתרים הצהרת נגישות
Mail
Call