לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

בוצ'ר למטבח מעץ

חלק משמעותי בכל בית ובית הוא, ללא ספק, המטבח: אנו מבשלים שם את ארוחות הערב לבני זוגנו ומכינים את הכריכים לילדים בבקרים. בוצ'ר למטבח, בהתאם, הוא פתרון עיצובי מיוחד לאלו מבינכם המעוניינים לשדרג את חלל המטבח שלכם. בין אם מדובר בעץ מלא מאלון או שמא בוק – פלטות עץ אלו יסייעו לכם בהגשמת החלום שלכם – ויעניקו למטבח את השיפוץ לו הוא כה זקוק.

בוצ'ר למטבח – מידע מקיף

לאלו מבינכם האוהבים את המראה שעץ מעניק לחלל המטבח – הבוצ'ר בלוק הינו פתרון יעיל ודקורטיבי. הבוצ'ר, אותו ניתן לראות במטבחים בבתים פרטיים ובמסעדות רבות, מורכב מחתיכות עץ – בין אם פרוסות שלמות של גזעים או חיתוך אחר – אשר מודבקות יחדיו לכדי משטח שלם, אחיד וחזק.

הבוצ'ר בלוק מיועד לשימושים שונים במטבח – בין אם מדובר באי עליו תחתכו את המאכלים שלכם, ארונות המטבח או שולחן לפינת קפה, ניתן להיעזר בבוצ'ר למטרות אלו, כמו גם לעצב אותו בהתאם לטעמכם אישי. מעדיפים בוצ'ר עשוי עץ אלון על פני אגוז? מעוניינים בבוצ'ר מסיבי במיוחד? פרמטרים אלו ואחרים ניתן להוציא אל הפועל – ובכך, לאפשר לכם מרחב עבודה נעים ונוח במטבח.

למרות כל זאת, ישנם אנשים שעדיין חוששים מהתקנת בוצ'ר מעץ במטבח שלהם. מדוע? משום שלדעתם – השגויה – קשה לתחזק מטבח המורכב מפלטות עץ אלו. אין ספק שטעות בידם, שכן מספיק לשמור על רמת ניקיון ממוצעת בכדי לשמר את איכותו העץ לאורך זמן: בין אם מדובר בשימוש במטלית לחה, סבון או סודה לשתייה – פריטים אלו ואחרים בהחלט ישיגו את המטרה ויסייעו בהסרת הכתמים ממשטח זה.

לתחזק את הבוצ'ר כראוי

מעוניינים לשדרג את המטבח שלכם במראה עץ נעים? הבוצ'ר במטבח שלכם עמוס כתמים שאינם יורדים? צרו קשר עם וירן תעשיות עץ בהקדם: הצוות אותו אנו מעסיקים בעל ניסיון רב בעבודה עם עץ מלא. בהתאם, נשמח להמליץ על חומרי גלם איכותיים לבוצ'ר וגם להדריך אתכם כיצד לשמר אותו.

יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

עוד בנושא

שולחנות עץ מלא

שולחנות עץ עונים על הצורך שלנו לעצב מחדש את הסלון בבית ואת לובי המשרד. תמיד חלמתם לגור או לעבוד באווירה כפרית כמו באירופה? שולחנות עשויים...
קרא עוד

רגליים לשולחן מעץ מלא

רגליים לשולחן מעץ הינם היבט שיש להפנות אליו תשומת לב מרבית: לצד בחירת העץ והגוון שיעניקו לשולחן את הטון הרצוי, חשוב להתייחס גם לרגליי השולחן....
קרא עוד
שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט