בוצ'ר בלוק עץ למטבח

בוצ'ר בלוק הוא חלק בלתי נפרד מהמטבח המודרני: בין אם מדובר במשטח מסיבי לחיתוך האוכל ובין אם מדובר בשדרוג המראה הכללי של המטבח – שימוש בבוצ'ר בלוק יסייע לכם להשיג מטרות אלו. מעוניינים לחדש את המטבח שלכם ולהיכנס למאה ה-21? הצוות של וירן תעשיות עץ ישמחו לסייע לכם בכך.

 

יתרונותיו של בוצ'ר בלוק

לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות את הבוצ'ר בלוק ביותר ויותר מטבחים – בין אם בבתים פרטיים או שמא במסעדות יוקרתיות, פריט שימושי זה יענה על מלוא הצרכים שלכם. הבוצ'ר הוא, למעשה, לוח עשוי עץ מלא המשמש בתור קרש חיתוך חזק ומסיבי. את הלוח עצמו ניתן להכין באמצעות ניסור מספר קורות עץ והדבקתם אחד אל השני. לצורך גימור לוחות אלו והתקנתם בחלל המטבח – יש לבחור בלוחות החלקים ביותר, כך שהם יאפשרו עבודה יעילה ונוחה.

את הבוצ'ר ניתן לייצר ממגוון רחב של עצים: בין אם אתם אוהבים את הגוון של עץ מייפל, אגוז, דובדבן או שמא אלון – תוכלו לעצב את המטבח שברשותכם ככל העולה בדמיונכם. מעבר לאפשרויות העיצוב השונות שניתן להחיל על הבוצ'ר, משטח זה מחזיק ביתרונות נוספים. מה הם כוללים? נבדוק, כעת, את חלקם:

בניגוד למשטחי עבודה עשויים מתכת, הבוצ'ר בלוק מחזיק בגמישות במידת מה; גמישות המקלה על ביצוע עבודות המטבח השונות כמו גם על עבודת חיתוך הבשר. כך, במהלך עבודות חיתוך האוכל, משטח העץ יספוג את החבטות.  

לצד כל זאת, בבואכם לבחור משטח עבודה במטבח – חשוב לציין כי בוצ'ר עשוי עץ הוא בחירה טובה בהרבה ממשטח עשוי שיש: בניגוד למשטח השיש הנחשב לפגיע, הבוצ'ר בלוק נחשב למשטח עמיד בפני עבודות המטבח השונות – ואף מחזיק במראה עיצובי מרשים. בהתאם לכך, אתם יוצאים מורווחים – ללא כל צל של ספק.

 

להעניק למטבח את הטאץ' הנכון

נוהגים להכין ארוחות שחיתות הכוללות בשרים? כדי להתקין את הבוצ'ר בלוק במטבח שלכם – צרו קשר בהקדם עם וירן תעשיות עץ. חברה זו מייבאת עץ איכותי מחו"ל, כמו גם מבצעת התקנת בו'צרים על הצד הטוב ביותר.

קידום אתרים איכותי בגוגל בניית אתרים הצהרת נגישות
Mail
Call