לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

  אי למטבח

   

  איים למטבח הם אחת התופעות החדשות והמעניינות שיש בעולם העיצוב בשנים האחרונות. אין כאן המצאה יוצאת דופן, מדובר בדבר שהיה קיים בבתים רבים במשך השנים, אך הוא היה נמצא שם בטעות, ללא כוונה תחילה וללא מיצוי נכון של הפוטנציאל שלו.

  יצירה מכוונת של אי במטבח תיצור מראה חם מיוחד ומשפחתי יותר במטבח שלכם. האי יכול לשמש בתור מקום אכילה, אזור ישיבה או סתם תוספת דקורטיבית שניתן להניח עליה חפצים וכלים שונים. בנוסף האי יכול לשמש כמקום אחסון בזכות המגירות והתאים שבו וכמובן להפוך גם למשטח עבודה.

  נושא האחסון הוא נושא שיש לשים עליו דגש מיוחד. מכיוון שהאי נמצא במרכז החדר הרי שיש אליו גישה מכל כיוון. הדבר מאפשר יצירה של מקום אחסון רב בפריט אחד, כאשר לעיתים סך כל נפח האחסון שנמצא באי זהה לסך גודל האחסון שנמצא בשאר המטבח כולו.

  כיצד תשלבו אי עשוי עץ בביתכם?

  פריטי העץ משתלבים באופן מושלם כמעט בכל סביבה ובכל סגנון עיצוב. מראה העץ הטבעי בביתכם מתאים הן לחללים חיצוניים והן לחללים פנימיים. בגינה העץ הינו ממשיך טבעי ומתבקש של גינת הירק, האדניות, הדשא והשמיים הכחולים אשר עוטפים את יושבים הגינה. בבית העץ משמש מזה שנים רבות בתור הפתרון הנכון לכל חדר שינה, חדר ילדים או סלון הזקוק לרהיט חזק ויציב, כזה אשר נשאר לדורות רבים קדימה.

  הדבר נכון גם לגבי המטבח שלכם, בו אי עשוי מעץ יתן לא רק פונקציונליות אלא גם תחושה כפרית, אקלקטית, טבעית ואסתטית. באי ניתן לשלב מספר סוגי עץ ליצירת מראה יוצא דופן. את העץ ניתן לעשות ברמות ליטוש שונות ולשלב בין אלמנטים חדים ונוקשים לבין מראה גס וטבעי יותר.

  חשוב כמובן לרכוש מוצרים מעץ מלא על מנת להבטיח את עמידותו של הפריט. גם מראהו של העץ המלא הינו יפה ומרשים יותר, מראה אשר שואב את יופיו מן הטבע בלבד, ללא חומרים מלאכותיים וזולים. טרם ההזמנה מומלץ לבצע מדידות נכונות ולחשב את מרחק הצבת האי מן הארונות והרהיטים הקיימים, כך שתהיה אליו גישה נוחה וניתן יהיה להשתמש בכל אזורי האחסון הקיימים בו.

  יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

  לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

   עוד בנושא

   תעשיות עץ ויצמן

   חברת תעשיות עץ ויצמן בע"מ הינה חברה משפחתית שנוסדה ב-1948 ע"י אב המשפחה אלחנן ויצמן ומנוהלת ע"י דור ההמשך האחים מאיר ואליעזר. החברה עוסקת בייבוא ושיווק...
   קרא עוד

   שאלות ותשובות

   אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"? הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר",...
   קרא עוד
   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט